Seçime sayılı günler kala AK Parti Ankara milletvekili adayı Ali İhsan Arslan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Arslan’ın bugünkü durağı Ankara’nın önemli ilçelerinden Bala oldu. Arslan Bala’da muhtarlar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Arslan: İstikrar için tek başına iktidar gerekiyor

İlçede vatandaşlarla görüşen Arslan, programında muhtarlara da yer verdi. Arslan, bir araya geldiği muhtarların sıkıntılarını ve isteklerini dinledi, not aldı.

Muhtarlara seslenen Arslan, 7 Haziran seçimleri ve sonrasındaki koalisyon çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “Bugün Türkiye koalisyon kuramaması ve tekrar seçime gitmesi nedeniyle siyasi istikrarsızlıkla karşı karşıya. Ülkemizin iç ve dış sorunları bu siyasi istikrarsızlığı kaldıracak durumda değil. Ülkemizin ortaya çıkan sorunlardan kurtulması için siyasi istikrar olmazsa olmaz” diyerek AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olabilmesi için destek istedi.

Bala Muhtarlar

Arslan: Desteklerinizi esirgemeyin

Siyasi istikrarın mutlak suretle sağlanması gerektiğini vurgulayan Arslan, “Önümüzdeki 1 Kasım’da tekrar AK Parti’yi desteklemenizi istiyoruz. Böylece AK Parti’yi tek başına iktidara getirmenizi talep ediyoruz, desteklerinizi esirgemeyin” dedi.

Bala Manav

Arslan Bala ziyareti çerçevesinde ilçe esnafını da ziyaret etti.

Bala ilçesine bağlı Keklicek köyü ve Abazlı köyüne de giden Arslan, burada vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların isteklerini dinleyen Arslan, burada da AK Parti’ye destek istedi.