Seçim çalışmalarını sürdüren Ali İhsan Arslan, Rüzgarlı’daki esnaf ziyaretlerinin ardından Haymana Dernekler Federasyonu tarafından Asrın Park Hotel’de düzenlenen ‘Ali İhsan Arslan’ı Tanıma Toplantısı’ na katıldı.

Toplantı, Ankara’da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için saygı duruşu ile başladı.

“Bu dönem AK Parti’yi destekleyeceğiz”

Programda açılış konuşmasını Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Çelebi gerçekleştirdi. Çelebi, şimdiye kadar tüm partilere eşit mesafede durduklarını ancak bu dönem AK Parti’yi destekleyeceklerini dile getirdi.

“Haymanalılar Her Zaman İyi Olanın Yanında”

Ankara Haymanalılar Derneği Başkanı Mehmet Karayazı da Arslan’a destek mesajı verdi. Karayazı “Haymana olarak çok geri kaldık, uzunca süre hizmetten mahrum kaldık. Artık iyi bir hizmet almak istiyoruz. Haymanalılar olarak her zaman iyi olanın yanında bulunduk, doğruyu yaptık. Bu dönem de AK Parti’yi destekleyeceğiz” dedi.

HAYMANA DERNEKLER FEDERASYONU

“Hizmet Ve Emrinizdeyiz AK Partiyle Güçlüyüz”

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ise “Ali İhsan Arslan, Haymana’mızı sıkça ziyaret edip halkı sorunlarına derman oluyor” diyerek Ankara- Haymana karayolu’nun Büyükşehir Belediye Başkanlığınca yapıldığını, son 20 kilometrelik kısmının tamamlanması iin de 200 aracın çalıştığını belirtti.

Turgut, “Ankara’da, Haymana’da hizmet ve emrinizdeyiz. AK Parti ile güçlüyüz” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Arslan: Ankara’da Tercihiniz de Temsilciniz de Benim

Haymanalılarla bir araya gelen Ali İhsan Arslan ise seçimlerde Haymana’ya çok güvendiğini belirtti. Arslan, “Haymana’nın katılım sağladığı toplantıda bereket oluyor. Faaliyetleriniz, desteğiniz ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Haymanaya yaptığım ziyaretlerde halkın sorunlarını ve isteklerini dinleyerek not aldığını belirten Arslan “Halkımızın isteklerinin bazıları seçim öncesi bazıları da seçim sonrası halledilecek. Zorlu olan tek istek ise doğalgaz talebi. Nüfus yeterli olmadığı için Doğalgaz şirketleri sıcak bakmıyor. Ancak biz bu konuda da çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.

Arslan, Haymalanlı hemşehrilerine “Ankara’da tercihiniz de temsilciniz de benim en ufak probleminizde bana ulaşacaksınız” dedi.

AK Parti Sorunları Çözecek Tek Parti

Arslan, AK Parti’nin seçim vaatlerini de anlattı, “Biz yapamayacağımız hiçbir vaadi vermedik. İnşallah tek başına iktidara gelince bütün vaatlerimizi yerine getireceğiz” dedi.

Arslan konuşmasını, toplantıda emeği geçen herkese ve toplantıya katılım sağlayan Haymanalılara teşekkür ederek sonlandırdı.