Ali İhsan Arslan Şereflikoçhisar’da vatandaşlarla buluştu

AK Parti Ankara 1.Bölge Milletvekili adayı Ali İhsan Arslan, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Şereflikoçhisar’daydı. Akdoğan ve Arslan, öğle namazını Şerefiye Cami’nde kıldıktan sonra cami cemaati ve bölge halkı ile sohbet etti.

Muhtarlar ve STK temsilcileriyle bir araya gelindi

Şereflikoçhisar Belediyesi ve AK Parti Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen öğle yemeğine katılan Arslan, çeşitli STK temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

Arslan, STK temsilcileri ve muhtarlara seslenerek “Bizler 7 Haziran seçimlerinde karşınızdaydık, seçim için sizlerden AK Parti’ye destek istedik. Bugün tekrar 1 Kasım seçimleri için destek istiyoruz.  O günkü Türkiye’nin ihtiyacı istikrardı. Bugün de sizlerin de en yakından vakıf olduğu gibi istikrara çok daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Ülkemizin istikrarını bozmak için hem yurt içinden hem yurt dışından uluslararası bağlamda oyunlar oynanıyor. Bu nedenle tekrar ülkenin istikrarını kurması ve ülkenin ihtiyaçlarının karşılanması için tek başına bir partinin iktidara gelmesi çok önemli. Bu partinin yine AK Parti olması çok daha mümkün ve uygun görünüyor. Bu nedenle AK Parti ailesi olarak sizlerden destek bekliyoruz” dedi.

Şereflikoçhisar

“Projelerin gerçekleşmesi için istikrar şart”

İstikrarın sağlanmasının Şereflikoçhisar’a yönelik hizmetler için de önemli olduğunu vurgulayan Arslan “Tüm yatırımların, tüm projelerin gerçekleşebilmesi için istikrar olmazsa olmaz şart. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde sizlerin desteğiyle tek başına iktidara geleceğiz ve istikrar sürecek” dedi.

Arslan ve Akdoğan’dan Evren ziyareti

Şereflikoçhisar’daki programlarını tamamlayan Arslan, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’la birlikte Evren ilçesine geçti.

Evren’de temaslarını sürdüren Arslan ve Akdoğan, Evren Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek Belediyenin sorunlarını dinledi. Tüm sorunları not alan Arslan, bir an önce çözüm sağlanması için çabalayacağını söyledi.