AK Parti Ankara 1.Bölge Milletvekili adayı Ali İhsan Arslan, Mamak’ta seçmenleriyle buluştu.

Daha önce ilçedeki taksi duraklarını ziyaret eden Arslan, bugünse sanayi kuruluşlarına giderek işçi ve işverenlerle bir araya geldi.

Yıldırımer, Özbaşkent Makine, Eyüp Sabri Tuncer fabrikaları ile atık yağların geri dönüşümünü sağlayan ve İbrahim Ergin’in sahibi olduğu tesisi ziyaret etti.

Sanayi tesislerini ziyaretinin ardından banliyö trenine binen Arslan, burada vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla tek tek selamlaşan Arslan, AK Parti’nin icraatlarını anlatarak yapılan hizmetlerin daha da gelişebilmesi için tek başına iktidar olunması gerektiğini vurguladı.

yıldırımer_konusma

Arslan:  “İstikrardan Yana Olun”

Arslan, Mehmet Yıldırımer’in sahibi olduğu Yıldırımer fabrikasında işçilerle de bir araya geldi.

İşçilere seslenen Arslan, “Türkiye, 7 Haziran’da bir seçimden çıktı ama herhangi bir parti tek başına iktidarı yakalayamadı. Koalisyon görüşmeleri de bir sonuç vermeyince tekrar seçim kararı alındı” diyerek, 1 Kasım seçimlerinde halkın istikrardan yana desteğini istedi.

engin_geri_kazanım

Ergin: “Önceden Ustalarla Çalışıyorduk. Artık  Mühendislerle Çalışıyoruz”

Arslan, işçilerin yanı sıra işverenlerle de bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

Atık yağların geri dönüşümü üzerine bir tesis kuran İbrahim Ergin, tesisinin daha önceki yıllarda sadece ustalık statüsündeki kişilerle işlediğini dile getirip, “Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile yaptığımız ortak proje sayesinde artık standartlarımız yükseldi. Bakanlıktan proje dahilince 1.100.000 TL destek aldık, bu sayede artık Mühendislerle çalışır olduk” dedi.

Bunun üzerine Arslan, “İstikrar sürdüğü müddetçe devlet bütçeli teşvikler devam edecektir, İstikrarın devamlılığı için AK Parti’ye desteklerinizi bekliyoruz” dedi.