Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, Rüzgarlı esnafı ile bir araya geldi.

Arslan’ın ilk durağı geçtiğimiz aylarda Rüzgarlı esnafının ücretli otopark uygulamasına tepki gösterdiği eylemde hayatını kaybeden Mehmet Karagöz’ün evi oldu. Aileye taziye ziyaretinde bulunan Arslan, daha sonra Tesisat İnşaat Sanayi Malzemecileri Derneği’nin (TİMKODER) düzenlediği Rüzgarlı Çevresel Düzenleme ve Dönüşüm Derneği Projesi toplantısına katıldı.

Arslan’ın başkanlığında süren toplantıya Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı İlhan Erdal, TİMKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Altun ve Rüzgarlı esnafı da katıldı.

Rüzgarlı esnafının sorunlarını dile getirdiği toplantıda özellikle trafik ve park sorunu, dinlenme alanlarının bulunmaması ile karşılıksız senetler üzerinde duruldu.

toplantı

“Teknolojik İletişime Ayak Uydurun”

Sorunların oldukça yoğun olduğunu özellikle tüketiciye ulaşma noktasında sıkıntılar çekildiğini dile getiren Arslan: “Biz Ak Parti ailesi olarak sizler için elimizden gelenin en iyisini yapıp hizmetlerimizi sunacağız. Ancak bu durumu aşabilmenin yollarından biri de siz değerli esnafımızın kendisinden geçiyor. Öncelikli olarak faaliyete geçirdiği dükkanının açılışını yapmalı, ardından teknolojik imkanları iyi kullanarak iletişimi en güçlü seviyede tutmalı ve son olarak tüketici ile sıcak bir bağ oluşturulmalıdır” dedi.

342A9974

“Ali İhsan Her Şeyi Çözer”

Toplantıya katılım sağlayarak izleyici konumunda bulunan Ankara imamlarından Asım Birlik söz alarak esnafa “Ali İhsan Beye her türlü sorununuzu söyleyin o seçmenine vekil ben de ona vekilim, o her şeyi çözer” dedi.

Toplantının ardından esnaf ziyaretlerine devam eden Ali İhsan Arslan geç saatlerde Rüzgarlı’daki programını sonlandırdı.