01.06.2018 – AK Parti Ankara Milletvekili ve AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Ali İhsan Arslan, dün Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptığı konuşmada, “Sanayide üretim, kalite olduğu sürece siyaset de ülke de rahatlar. Sanayicimiz, vatandaşların güvenini kazanmış iktidara, istikrara sahip çıkacaktır. Buna inancımız tamdır” dedi.

Arslan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine yönelik kampanya çalışmaları kapsamında, Polatlı’da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ni (SKM), Polatlı Organize Sanayi Bölgesini ve bazı fabrikaları ziyaret etti.

Polatlı AK Parti SKM’de İlçe Başkanı Aysel Demir ve partililerce karşılanan Arslan, seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı ve kampanya çalışmaları için başarılar diledi.

MHP Seçim İrtibat Bürosu’na da uğrayan Arslan, civardaki esnafla sohbet etmesinin akabinde, Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’ne geçti.

-Polatlı’da sanayicilere buluşma-

Polatlı’da OSB Müdürü Şamil Engin tarafından karşılanan Arslan, OSB ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

OSB’de sanayicilerle buluşma esnasında yaptığı konuşmada, sektöründe lider firmaların Polatlı’da üretim yapmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Arslan, 24 Haziran seçimlerinden mevcut güven ve istikrar ortamının güçlenerek devamını sağlayacak bir sonuç çıkmasının önemini vurguladı.

OSB’lerin enerji ihtiyacının düşük maliyetlerle karşılanması amacıyla AK Parti iktidarları döneminde önemli değişiklikler yapıldığını hatırlatan Arslan, sanayicilerin teşviklerden yararlanmalarının önemine de değindi.

Arslan, Polatlı OSB’de rastladığı MHP Ankara Milletvekili Adayı Mevlüt Karakaya’ya da başarılar diledi.  Arslan, AK Parti ve MHP’nin Cumhur İttifakı’yla Türkiye’nin geleceği için güçlerini birleştirmiş olduğuna dikkati çekti.

Mücahit Arslan daha sonra ise sırasıyla Polatlı OSB’de Dilsizler Makina, Panelsan, Trakya Polatlı Cam A.Ş, Air Liguide ve Ayçıtır Kuruyemiş fabrikalarını ziyaret etti.

Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istediği işçilerden, üretim faaliyeti ve yapılar hakkında da bilgi aldı.